Już za 2 tygodnie, 25 maja, odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Prezentujemy dziś listy kandydatów z okręgu wyborczego nr 4 – Warszawa, który swoim zasięgiem obejmuje też powiat grodziski i pruszkowski.

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BOSAK Krzysztof działacz społeczny Warszawa członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 KULESZA Jakub konsultant do spraw systemów teleinformatycznych Puławy -
3 PAZlO Rafał Piotr nauczyciel Duczki -
4 ROSS Sebastian przedsiębiorca Łojowice -
5 KRAJSKl Stanisław wydawca Warszawa -
6 PlSKORZ Monika Beata sprzedawca Kraków członek partii politycznej: Ruch Narodowy
7 PAMlĘTA Marta specjalista ds. marketingu Klaudyn -
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria rzecznik prasowy Warszawa -
9 KRZYSZTOFlK Joanna anglista Warszawa -
10 JAKUBlAK Marek menadżer Warszawa -

 

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BIEDROŃ Robert politolog Warszawa członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela posłanka zawodowa Toruń członek partii politycznej: Liberalno-Społeczni
3 PŁATEK Monika Stanisława nauczycielka akademicka Warszawa -
4 TRACZYK Adam Paweł politolog Warszawa -
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia menedżer sprzedaży Kobyłka członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata radca prawny Warszawa członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
7 PELC Filip Tadeusz dziennikarz Warszawa -
8 KUBIAK Jacek Zbigniew naukowiec - biolog Pruszków -
9 BRAITER Katarzyna Anna przedsiębiorca Raszyn -
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil nauczyciel akademicki Wołomin członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia

 

Lista nr 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz polityk Warszawa -, popierany przez partię polityczną: Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 HALICKI Andrzej Witold ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila adwokat Pruszków -
4 HÜBNER Danuta Maria nauczyciel akademicki Warszawa -
5 BONI Michał Jan socjolog kultury Warszawa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara kierowniczka do spraw marketingu Warszawa członek partii politycznej: PARTIA ZIELONI
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Nowoczesna
8 KALATA Edyta Teresa pedagog Ząbki -
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna pedagog Legionowo -
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil nauczyciel akademicki Chajęty -, popierany przez partię polityczną: Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil nauczyciel akademicki Warszawa -
2 CZARNECKI Ryszard Henryk historyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 RADZIWIŁŁ Konstanty lekarz Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 CZERWIŃSKA Anita prawnik Wyględy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 GRYGLAS Zbigniew parlamentarzysta Umiastów członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
6 TOMASZEWSKA Ewa fizyk Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 SMIRNOW Andrzej nauczyciel akademicki Łazy członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
8 KALETA Sebastian Jerzy radca prawny Warszawa członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata aktorka Konstancin-Jeziorna -
10 WYPYCH Małgorzata Maria prawnik Warszawa -

 

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz Programista Warszawa członek partii politycznej: Partia Razem
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina Edukator Warszawa członek partii politycznej: Ruch Sprawiedliwości Społecznej
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa Tłumacz Warszawa członek partii politycznej: Partia Razem
4 WRÓBLEWSKI Giedymin choreograf Warszawa członek partii politycznej: Unia Pracy
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria Logopeda Warszawa członek partii politycznej: Ruch Sprawiedliwości Społecznej
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka Socjolog Warszawa członek partii politycznej: Partia Razem
7 MIERZWA Michał Mikołaj Zawodowy Działacz Organizacji Politycznej Kobyłka członek partii politycznej: Partia Razem
8 WICHA Joanna Beata Pielęgniarka Warszawa członek partii politycznej: Partia Razem
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał Ekonomista Warszawa członek partii politycznej: Partia Razem
10 GRODZKA Anna psycholog Piaseczno -

 

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 TYSZKA Stanisław wykładowca akademicki Warszawa -
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr prawnik Kutno -
3 TANAJNO Paweł Jan przedsiębiorca Warszawa członek partii politycznej: Demokracja Bezpośrednia
4 WITKOWSKA Agata Joanna zawodowy działacz organizacji pozarządowej Warszawa -
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna przedsiębiorca Warszawa -
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta nauczyciel Warszawa -
7 MODZELEWSKI Jarosław przedsiębiorca Warszawa -
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria specjalista ds. energii odnawialnej Wołomin -
9 BORKOWSKI Łukasz Jan dyrektor szkoły Kajetany -
10 JOŃCZYK Łukasz adwokat Józefów -

 

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI

Numer na liście Nazwisko i imiona Zawód Miejscowość zamieszkania Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej adwokat Warszawa -
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara przedsiębiorca Warszawa -
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander menadżer Lisówek -
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr menadżer Warszawa -
5 MELAK Zofia Emilia bibliotekarz Warszawa -
6 STAŃCZUK Dunia lektor języków obcych Warszawa -
7 MATYJASIAK Wojciech Robert ekonomista Warszawa -
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian student Pruszków -
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota biegły rewident Legionowo -
10 ŻMIJEWSKI Bogdan przedsiębiorca Warszawa -

 

Polub nas na Facebook