Dostępność dla osób niepełnosprawnych

Oświadczenie o dostępności

Aktualizacja: maj 2020 r.

Postanowienia ogólne

Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego dąży do tego, aby usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Firma CStudios Software House zainwestowała znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, by strona internetowa była łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych. Wieżymy, że każda osoba ma prawo do życia z godnością, równością, komfortem i niezależnością.

Dostępność na https://www.obiektywna.pl

obiektywna.pl udostępnia Widżet dostępności UserWay obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie umożliwia obiektywna.pl poprawienie zgodności z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu ułatwień dostępu na stronie obiektywna.pl można włączyć, klikając ikonę menu ułatwień dostępu, która pojawia się w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności poczekaj chwilę, aż menu wczyta się w całości.

Podsumowanie

Obiektywna Gazeta Internetowa kontynuuje wysiłki na rzecz ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania również dla osób niepełnosprawnych.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na obiektywna.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły jeszcze nie być w pełni dostosowane do najostrzejszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Jeśli masz problemy z treściami na obiektywna.pl lub potrzebujesz pomocy w dowolnej części naszej strony, skontaktuj się z nami w godzinach pracy, jak opisano poniżej, a my z przyjemnością pomożemy.

Kontakt

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami w następujący sposób:

Email: grodzisk@obiektywna.pl
Phone: +48 501 123 138