Reklama w Obiektywnej Gazecie Internetowej

Pragniemy przedstawić Państwu Obiektywną Gazetę Mazowsza Zachodniego - najnowszą gazetę powiatu grodziskiego i okolic. Jesteśmy jedynym dwutygodnikiem wydawanym z myślą głównie o terenie powiatu grodziskiego. Skupiamy się nie tylko na wiadomościach dotyczących życia codziennego, ale poruszamy przede wszystkim tematy trudne i skomplikowane, wymagające analizy, obrazowane różnymi opiniami dotyczącymi przedstawianego problemu.

Nasz portal, czyli Obiektywna Gazeta Internetowa wystartowała w 2015 roku. Systematycznie poszerzaliśmy swój zasięg, stając się wiodącym opiniotwórczym portalem w okolicy. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania i zmianę w Obiektywną Gazetę Mazowsza Zachodniego! Startując z początkiem 2020 roku z papierowym wydaniem gazety w powiecie grodziskim, docieramy do nowej, bardzo licznej grupy mieszkańców. Naszą grupą docelową są mężczyźni i kobiety w wieku od 30 do 60 lat, aktywni zawodowo, o średnich i wyższych dochodach.

Tradycyjna gazeta, nowoczesny portal, oraz aktywność w mediach społecznościowych pozwolą dotrzeć z reklamą do niemal każdego aktywnego mieszkańca naszych okolic.

Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego w liczbach:

  • Nakład: 15 000 szt,
  • Ilość stron: 8, a już wkrótce 12!,
  • Dystrybucja: około 150 punktów na terenie powiatu grodziskiego i Brwinowa
  • Zasięg portalu internetowego obiektywna.pl średnio 20 000 unikalnych użytkowników miesięcznie (dane z ostatnich 12 miesięcy). Styczeń 2020 – 27 000 uu, luty 2020 – 40 175 uu

Wszystkich zainteresowanych reklamą prosimy o kontakt z działem reklamy
mailem na adres: reklama@obiektywna.pl
lub telefonicznie: +48 505 04 00 94