Drodzy Czytelnicy,

od 2015 roku opisujemy ważne dla Was sprawy, informujemy o szeroko pojętej kulturze, rozwiązujemy zgłaszane przez Was problemy. Inicjujemy dyskusję na tematy trudne, bo wierzymy, że dzięki merytorycznej dyskusji, można wypracować pozytywne rozwiązania.

Korzystając z sugestii wielu Czytelników doszliśmy do wniosku, że nadszedł moment, by portal informacyjny Obiektywna.pl zyskał swą papierową wersję, dzięki której przekazywane przez nas informacje będą dostępne również dla tych, którzy rzadziej korzystają z internetu i to z różnych powodów.

Obiektywna, której pierwsze numery dostępne są już w waszej okolicy, jest dwutygodnikiem, a jej nakład to 25 000 sztuk. Obiektywna jest interaktywna – przy każdym artykule znajdziecie QR kod, który po zeskanowaniu telefonem otworzy Wam dostęp do pełnej wersji artykułu z materiałami źródłowymi, obszernymi fotorelacjami i plikami video umieszczonymi w internecie.

Zachęcamy do lektury, czekamy na propozycje tematów i informacje o ciekawych wydarzeniach w regionie. Chcemy być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Naszym zdaniem, misją mediów lokalnych jest bycie blisko swoich Czytelników.

Zapewniamy, że będzie to Wasza gazeta Obiektywna. Nie tylko z nazwy.

 

Prowadzisz własną działalność i chciałbyś aby Obiektywna Gazeta Mazowsza Zachodniego była dostępna również u ciebie? Bardzo nas to cieszy! Skontaktuj się z nami mailem na adres dystrybucja@obiektywna.pl, a już od następnego numeru możesz dołączyć do naszej sieci dystrybucji!

Jesteś zainteresowany reklamą w naszej gazecie? Wejdź na adres: https://obiektywna.pl/reklama