Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 1

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 1: Adamów, Chlebnia, Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kłudzienko, Natolin, Tłuste, Żuków, Izdebno Kościelne, Izdebno Nowe, Kraśnicza Wola, Zabłotnia, Czarny Las, Kozerki, Kozery, Kozery Nowe, Władków, Wólka Grodziska, Kady, Książenice, Marynin, Opypy, Urszulin, Adamowizna, Janinów, Kałęczyn, Makówka, Mościska, Odrano Wola, Radonie, Szczęsne, Wężyk, Zapole
Ilość mandatów: 6

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Zdunkiewicz Marek 47 Opypy
2 Łapińska Marta Anna 31 Janinów
3 Szafrański Krzysztof Tomasz 38 Kozerki
4 Szewczyk Mariusz Hubert 44 Chlebnia
5 Chechłacz Andrzej Edmund 67 Odrano-Wola
6 Skowron Robert 34 Adamowizna
7 Papuga Krzysztof Sławomir 33 Kozery Nowe
8 Stankowski Dariusz Zbigniew 35 Adamowizna
9 Fuks Mirosław Witold 55 Grodzisk Mazowiecki
10 Wawrzyńczak-Jędryka Maria Beata 43 Odrano-Wola
11 Urbańska Joanna Elżbieta 36 Grodzisk Mazowiecki
12 Tuszyński Łukasz 19 Kozerki


KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"
Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Tuszyński Henryk Eugeniusz 57 Kozery
2 Smołuch Wacław Ryszard 55 Izdebno Kościelne
3 Jałgos-Dębska Grażyna Krystyna 42 Opypy
4 Błońska Ewa Barbara 59 Czarny Las
5 Bogdaniuk Ewa Marianna 46 Kady
6 Kucharski Tomasz Jan 42 Kady
7 Dobosz Waldemar Czesław 58 Adamowizna
8 Wiśniewski Artur 33 Natolin
9 Ubych Fryderyk Marian 57 Kłudno Stare
10 Taraszewska Joanna Agata 45 Kozery
11 Strzemieczna Barbara Elżbieta 58 Mościska
12 Paduch Ewa Teresa 41 Zabłotnia


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Biegała Joanna Beata 45 Opypy
2 Żegliński Włodzimierz 54 Tłuste
3 Zbyszyńska Halina Maria 50 Żuków
4 Borkowski Mirosław Adam 38 Chrzanów Mały
5 Zagórska Agnieszka Hanna 47 Kałęczyn
6 Szymański Mirosław 55 Natolin
7 Kalinowski Wiesław 74 Kozery
8 Alwast Krzysztof Józef 56 Adamowizna
9 Jankowski Damian Marcin 29 Grodzisk Mazowiecki


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA
Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Galiński Piotr Stanisław 57 Natolin
2 Gajowniczek Mirosław Ekspedyt 62 Kłudno Stare
3 Szpak Helena Elżbieta 64 Szczęsne
4 Pietruczuk Stanisław Franciszek 56 Mościska
5 Pietraszek Sławomir Jacek 34 Chlebnia
6 Baranowski Józef Konstanty 62 Opypy
7 Jasińska Urszula Agnieszka 41 Kałęczyn
8 Piętka Krzysztof Sławomir 35 Odrano-Wola
9 Sobol Małgorzata Krystyna 47 Kozerki
10 Kolasa Stanisław 60 Książenice
11 Józefowicz Jarosław 36 Adamowizna
12 Pieniążek Dorota 36 Kady
Polub nas na Facebook