Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 2

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 2: Bałtycka nr 36 i od nr 40 do końca, Bankowa, Bulwar Sobieskiego, Chlewińska, Floriańska, Graniczna, Korfantego, Kraszewskiego, Lawendowa, Łączna, Mała, Mokra, Narutowicza, Nowy Grodzisk, Ogrodowa, Okrzei, Ordona, Przemysłowa, Przeskok, Rolna, Różana, Rumiankowa, Rzeczna, Storczykowa, Szeroka, Szwedzka, Śląska, Średnia, Świeża, Teodory, Zachodnia, Zajęcza, Ziemiańska, Bałtycka od nr 1 do nr 39 (bez nr 36), Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cyraneczki, Czapli, Czereśniowa, Dereniowa, Fabryczna, Garbarska, Głogowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kresowa, Malinowa, Morelowa, Polna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słonecznikowa, Spiska, Wiśniowa, Żurawia, Żytnia, Aleja Piłsudskiego, Hynka, Konspiracji, Kowalska, Krótka, Limanowskiego, 11 Listopada, 1 Maja, Obrońców Getta, Plac Wolności, Plac Króla Zygmunta Starego, Składowa, Strażacka, 17 Stycznia, Szpakowskiego, Tokarzewskiego, Zondka, Żwirki i Wigury, Bociania, Chełmońskiego, Cicha, Fałata, Fredry, Grottgera, Grunwaldzka, Kościelna, Kossaka, Makowskiego, Malczewskiego, Nadrzeczna, Sadowa, Wólczyńska, Żyrardowska Cieszyńska, Chrzanowska, Gliniana, Langiewicza, Mariańska, Matejki, Mostowa, Niecała, Nieduża (daw. Cieszyńska), Niska, Plantowa, Poniatowskiego, Pusta, Rokiciańska, Rozkoszna, Rybna, Rybitwy, Sielska, Skarbka, Słowackiego, Spadowa, Szwoleżerów, Transportowa, Traugutta, Towarowa, Ułańska, Wesoła, Wierzbowa, Willowa, Wygodna, Zielona, Zielony Rynek, Żeromskiego, Żulińskiego, Żydowska
Ilość mandatów: 5

 

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Zarębska Małgorzata Zofia 55 Grodzisk Mazowiecki
2 Chajneta Jarosław 49 Grodzisk Mazowiecki
3 Banderowicz Beata Barbara 33 Grodzisk Mazowiecki
4 Bryk Edward 74 Grodzisk Mazowiecki
5 Łuniewska Danuta Mieczysława 63 Grodzisk Mazowiecki
6 Kornacki Artur Zbigniew 21 Grodzisk Mazowiecki
7 Dziewoński Roman Lech 60 Grodzisk Mazowiecki
8 Gołębiewski Stanisław 65 Grodzisk Mazowiecki
9 Zamulski Leszek Andrzej 61 Kłudzienko


Lista nr 4 - KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Sochacka Marta Maria 28 Kozerki
2 Łyżwiński Maciej Marek 45 Grodzisk Mazowiecki
3 Świątek Dariusz Andrzej 37 Grodzisk Mazowiecki
4 Nowakowski Robert 18 Grodzisk Mazowiecki
5 Witkowska Agata Małgorzata 18 Grodzisk Mazowiecki
6 Kapuściak Dorota 28 Grodzisk Mazowiecki
7 Klonowski Paweł 31 Grodzisk Mazowiecki
8 Kowalski Tomasz 44 Grodzisk Mazowiecki
9 Romański Sławomir 33 Grodzisk Mazowiecki
10 Michalik-Roehr Aniela Krystyna 60 Janinów

 


Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Kowalczyk Krzysztof 36 Grodzisk Mazowiecki
2 Cegiełko Adam Robert 32 Grodzisk Mazowiecki
3 Gębalska Małgorzata Jadwiga 53 Grodzisk Mazowiecki
4 Oponowicz Katarzyna Bernadetta 24 Grodzisk Mazowiecki
5 Perzyna Władysław 57 Grodzisk Mazowiecki
6 Wójcik Edyta Anna 38 Grodzisk Mazowiecki
7 Kudelski Jan Szczepan 70 Grodzisk Mazowiecki
8 Bylińska Maria Magdalena 77 Grodzisk Mazowiecki
9 Romanowski Ryszard Władysław 71 Grodzisk Mazowiecki
10 Pawlak Piotr Eligiusz 38 Grodzisk Mazowiecki

 

Lista nr 24 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Żółkiewska Marta Joanna 42 Wólka Grodziska
2 Skonieczny Grzegorz Waldemar 50 Grodzisk Mazowiecki
3 Gryżewski Andrzej Henryk 48 Grodzisk Mazowiecki
4 Mergner Piotr 43 Grodzisk Mazowiecki
5 Owczarek Bogdan Wiesław 52 Grodzisk Mazowiecki
6 Stawicka Iwona Edyta 30 Grodzisk Mazowiecki
7 Kakietek Bogdan Czesław 63 Grodzisk Mazowiecki
8 Woźnicki Zbigniew 52 Grodzisk Mazowiecki
9 Alwast Marek 51 Grodzisk Mazowiecki
10 Marczyński Piotr Jan 45 Opypy

 Lista nr  25 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Grabowska Maria Jolanta 57 Grodzisk Mazowiecki
2 Kapuściak Aleksandra Maria 54 Grodzisk Mazowiecki
3 Morwiński Jan Jarosław 36 Grodzisk Mazowiecki
4 Łączyński Jacek Piotr 58 Grodzisk Mazowiecki
5 Bajurska Wiesława 62 Grodzisk Mazowiecki
6 Stępień Łukasz Krzysztof 29 Grodzisk Mazowiecki
7 Prędkopowicz Daniel Krzystof 31 Grodzisk Mazowiecki
8 Szostek Ewa Zofia 62 Grodzisk Mazowiecki
9 Smalec Rafał Krzystof 33 Odrano-Wola
10 Śliwińska Wiesława Zofia 62 Grodzisk Mazowiecki
Polub nas na Facebook