Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 3

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 3: Bartniaka, Bojanka, Harcerska, Kilińskiego, Kierlańczyków, Kmicica, Kościuszki, Krupińskiego, 3 Maja od nr 68 do końca i od nr 53 do końca, Skłodowskiej, Spółdzielcza, Dolna, Gołębia, Kwiatowa, Montwiłła nr 71, Plac Jana Pawła II, Sienkiewicza, Akacjowa, Aleja Mokronoskich, Andersa, Armii Polskiej, Batorego, Bema, Bliska, Chałubińskiego, Chrobrego, Daleka, Dąbrówki, Kłopot, Kołłątaja, Krokusów, Lelewela, Maczka, Mieszka I, Mochnackiego, Montwiłła (bez nr 71), Na Grobli, Niemcewicza, Nowa, Olszowa, Orkana, Pańska, Pastelowa od nr 26 do końca i od nr 31 do końca, Piękna, Plater, Przodowników Pracy, Purpurowa od nr 26 do końca i od nr 29 do końca, Radońska, Sikorskiego, Skrajna, Spokojna, Sportowa, Sprawna, Staszica, Stolarska, Szarotki, Ślusarska, Waryńskiego, Wiewiórki, Wysockiego, Zagaje, Zakątek, Zaścianek, Żwirowa, Augustowska, Bartnicza, Baśniowa, Białostocka, Chełmińska, Czeska, Dąbrowskiego, Górna, Grzybowa, Jelenia, Jeżynowa, Kaliska, Kasprowicza, Kaszubska, Kielecka, Kijowska, Kleeberga, Knapskiego, Krasickiego, Krasińskiego, Kurpiowska, Leśna, Litewska, Lubelska, Lwowska, Łowcza, Łowicka, Mazurska, Myśliwska, Nadarzyńska, Okólna, Olsztyńska, Orląt, Paryska, Piaskowa od nr 18 do końca i od nr 15 do końca, Płocka, Podgórna, Praska, Prosta, Przystankowa, Radomska, Robotnicza, Siedlecka, Sieradzka, Słoneczna, Suwalska, Szczęsna, Tarnowska, Tkacka, Toruńska, Tylna, Warmińska, Warszawska, Wiejska, Wieluńska, Wileńska, Wioślarska, Włocławska, Zacisze
Ilość mandatów: 5

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Pytlińska Alicja Elżbieta 59 Kałęczyn
2 Łyko Grzegorz 50 Kozerki
3 Kowalski Marek Józef 58 Grodzisk Mazowiecki
4 Banasiak Bogdan Józef 70 Grodzisk Mazowiecki
5 Gutkowska Anna Danuta 38 Grodzisk Mazowiecki
6 Banasik Bogdan 47 Kozery
7 Gumowska Elżbieta Agnieszka 42 Żuków
8 Szymanowicz Katarzyna 40 Grodzisk Mazowiecki
9 Baran Piotr Stanisław 58 Grodzisk Mazowiecki
10 Żyła Edyta Julia 33 Grodzisk Mazowiecki

 

 


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

 

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Okurowski Andrzej Edmund 51 Grodzisk Mazowiecki
2 Finkowski Marek Jerzy 60 Grodzisk Mazowiecki
3 Michalak Maria Barbara 63 Grodzisk Mazowiecki
4 Walczyk Grażyna 44 Grodzisk Mazowiecki
5 Masłowski Marek Jan 42 Grodzisk Mazowiecki
6 Walczyński Sławomir Janusz 54 Grodzisk Mazowiecki
7 Mikołajczyk Maria Teresa 52 Grodzisk Mazowiecki
8 Stankiewicz Sylwester Szczepan 50 Grodzisk Mazowiecki
9 Dziekańska Irmina 42 Grodzisk Mazowiecki
10 Benedykciński Bartosz 28 Grodzisk Mazowiecki

 

 


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Ignasiak Roman Maciej 44 Grodzisk Mazowiecki
2 Kozub Irena Maria 71 Grodzisk Mazowiecki
3 Oksiński Bogdan Tadeusz 65 Grodzisk Mazowiecki
4 Szulecki Andrzej Kazimierz 47 Grodzisk Mazowiecki
5 Gutowski Mariusz Tomasz 33 Grodzisk Mazowiecki
6 Sznajder Józefa Agnieszka 63 Grodzisk Mazowiecki
7 Włodarczyk Wiesław 61 Grodzisk Mazowiecki
8 Hirsz Jacek Bartłomiej 29 Chlebnia
9 Zawadzki Józef 67 Grodzisk Mazowiecki
10 Czerkas Chodosowski Tadeusz Jerzy 68 Grodzisk Mazowiecki

 

 


KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Suchożebrski Tomasz Piotr 31 Grodzisk Mazowiecki
2 Wiśniewska Joanna Barbara 61 Grodzisk Mazowiecki
3 Szulkowski Bogusław Tadeusz 64 Grodzisk Mazowiecki
4 Ołdak Waldemar Antoni 59 Grodzisk Mazowiecki
5 Kalinowska Danuta 53 Grodzisk Mazowiecki
6 Brzezińska Małgorzata 31 Grodzisk Mazowiecki
7 Giergielewicz Piotr Andrzej 34 Grodzisk Mazowiecki
8 Otto Witold Grzegorz 53 Grodzisk Mazowiecki
9 Polański Czesław Hieronim 44 Grodzisk Mazowiecki
10 Niewiadomska Bożena 49 Grodzisk Mazowiecki

 

 


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Górnicka Krystyna Alicja 63 Grodzisk Mazowiecki
2 Łazicki Hubert Krystian 35 Grodzisk Mazowiecki
3 Kowalewska Joanna Magdalena 50 Grodzisk Mazowiecki
4 Kaczorowski Stanisław Wiesław 70 Grodzisk Mazowiecki
5 Kudelska Elżbieta Urszula 66 Grodzisk Mazowiecki
6 Koliński Jerzy 64 Grodzisk Mazowiecki
7 Brzęcka Hanna Janina 61 Mościska
8 Kozdrój Wioletta Edyta 35 Grodzisk Mazowiecki
9 Galewska Anna Marta 32 Grodzisk Mazowiecki

 

Polub nas na Facebook