Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 4

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 4: Bołtucia, Dworska, Dwernickiego, Grabowa, Kopernika, Książęca, Lipowa, Lutniana, Miła, Okulickiego, Parkowa, Radiowa, Rzemieślnicza, Stawowa, Szkolna Asnyka, Arciszewskiego, Armii Krajowej, Baczyńskiego, Buczynowa, Cegielniana, Czeremchowa, Deotymy, Działkowa, Forsycji, Gimnazjalna, Godebskiego, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kołysanki, Konopnickiej, Krasnali, Kredytowa, Królewska, Leszczynowa, Licealna, 3 Maja od nr 2 do nr 66 i od nr 1 do nr 51, Mickiewicza, Milanowska, Mloska, Modrzewiowa, Moniuszki, Obrońców Pokoju, Owocowa, Orzeszkowej, Osieckiej, Paderewskiego, Przejazdowa, Ruczaj, Skargi, Skromna, Syrokomli, Szczerkowskiego, Świerkowa, Topolowa, Westfala. Wiklinowa, Wyspiańskiego, Zielna , Bairda, Bojasińskiego, Braci Okuniów, Brzozowa, Chłapowskiego, Chłopickiego, Chodkiewicza, Chopina, Czarnieckiego, Dębowa, Dygasińskiego, Frycza Modrzewskiego, Jordanowicka, Kadowska, Kosińskiego, Na Laski, Okrężna, Ossolińskiego, Piaskowa od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16, Piaszczysta (daw. Klasztorna), Prądzyńskiego, Pułaskiego, Reja, Rembeka, Reymonta, Sienna, Sokola, Sowińskiego, Sułkowskiego, Umińskiego, Wielopolskiego, Wysoka, Zamoyskiego, Żółkiewskiego Rusałki, Teligi
Ilość mandatów: 5


KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Redel Jarosław Jerzy 47 Grodzisk Mazowiecki
2 Witkowski Grzegorz Aleksander 48 Grodzisk Mazowiecki
3 Przybylska Grażyna Barbara 53 Grodzisk Mazowiecki
4 Korbin Andrzej 34 Grodzisk Mazowiecki
5 Tuszyński Kamil Leszek 28 Grodzisk Mazowiecki
6 Kaczorowski Radosław Marcin 20 Grodzisk Mazowiecki
7 Masalski Damian 19 Grodzisk Mazowiecki
8 Szulc Jacek Paweł 45 Grodzisk Mazowiecki

 


KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRODZISKA

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Wróblewska Joanna Maria 52 Grodzisk Mazowiecki
2 Rytelewska Paulina Dorota 34 Grodzisk Mazowiecki
3 Surała Jolanta Anna 45 Grodzisk Mazowiecki
4 Krawczykowski Paweł Tomasz 30 Grodzisk Mazowiecki
5 Cegliński Norbert Jacek 39 Grodzisk Mazowiecki
6 Krupski Tomasz Jan 22 Grodzisk Mazowiecki
7 Kozieł Anna 52 Grodzisk Mazowiecki
8 Piekarski Adam Zbigniew 42 Grodzisk Mazowiecki
9 Mazur Marcin Łukasz 47 Grodzisk Mazowiecki
10 Dziekański Robert Krzysztof 38 Grodzisk Mazowiecki

 


KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE "GRODZISZCZANIE"

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Górska Ewa Małgorzata 47 Grodzisk Mazowiecki
2 Bogucki Paweł Ignacy 39 Grodzisk Mazowiecki
3 Tuszyńska Barbara Grażyna 54 Grodzisk Mazowiecki
4 Pykało Zbigniew Jacek 52 Grodzisk Mazowiecki
5 Marciniak Grzegorz 36 Grodzisk Mazowiecki
6 Kociuba Romuald Tomasz 34 Grodzisk Mazowiecki
7 Miastowska Małgorzata 47 Kałęczyn
8 Majewski Władysław 62 Grodzisk Mazowiecki
9 Deć-Kucharczyk Małgorzata Helena 48 Grodzisk Mazowiecki
10 Okurowski Janusz Leon 57 Grodzisk Mazowiecki


KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Czarnecki Marek 44 Grodzisk Mazowiecki
2 Brzóska Małgorzata Aleksandra 55 Grodzisk Mazowiecki
3 Pawiński Rafał Łukasz 30 Grodzisk Mazowiecki
4 Derlatka Rafał Marcin 34 Grodzisk Mazowiecki
5 Łukasiewicz Paweł Tomasz 35 Grodzisk Mazowiecki
6 Miedziński Robert 34 Grodzisk Mazowiecki
7 Kotwińska Halina 53 Grodzisk Mazowiecki
8 Balcerzak Katarzyna Joanna 33 Grodzisk Mazowiecki
9 Bartosiak Piotr Jerzy 31 Grodzisk Mazowiecki
10 Szyk Robert 47 Grodzisk Mazowiecki

 


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

 

Nr Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania , treść oświadczenia lustracyjnego *)
1 Galewski Tomasz 64 Grodzisk Mazowiecki
2 Warneńska Jolanta Maria 69 Grodzisk Mazowiecki
3 Florczak Bogusława Elżbieta 54 Grodzisk Mazowiecki
4 Kuchta Elżbieta 48 Grodzisk Mazowiecki
5 Maj Agnieszka 37 Grodzisk Mazowiecki
6 Jakubik Agnieszka Renata 40 Grodzisk Mazowiecki
7 Siurdyna Wiesław Piotr 55 Grodzisk Mazowiecki
8 Emeschajmer Katarzyna Alicja 28 Grodzisk Mazowiecki
9 Sadowska Ewa 31 Grodzisk Mazowiecki

 

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować:

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 3: Bartniaka, Bojanka, Harcerska, Kilińskiego, Kierlańczyków, Kmicica, Kościuszki, Krupińskiego, 3 Maja od nr 68 do końca i od nr 53 do końca, Skłodowskiej, Spółdzielcza, Dolna, Gołębia, Kwiatowa, Montwiłła nr 71, Plac Jana Pawła II, Sienkiewicza, Akacjowa, Aleja Mokronoskich, Andersa, Armii Polskiej, Batorego, Bema, Bliska, Chałubińskiego, Chrobrego, Daleka, Dąbrówki, Kłopot, Kołłątaja, Krokusów, Lelewela, Maczka, Mieszka I, Mochnackiego, Montwiłła (bez nr 71), Na Grobli, Niemcewicza, Nowa, Olszowa, Orkana, Pańska, Pastelowa od nr 26 do końca i od nr 31 do końca, Piękna, Plater, Przodowników Pracy, Purpurowa od nr 26 do końca i od nr 29 do końca, Radońska, Sikorskiego, Skrajna, Spokojna, Sportowa, Sprawna, Staszica, Stolarska, Szarotki, Ślusarska, Waryńskiego, Wiewiórki, Wysockiego, Zagaje, Zakątek, Zaścianek, Żwirowa, Augustowska, Bartnicza, Baśniowa, Białostocka, Chełmińska, Czeska, Dąbrowskiego, Górna, Grzybowa, Jelenia, Jeżynowa, Kaliska, Kasprowicza, Kaszubska, Kielecka, Kijowska, Kleeberga, Knapskiego, Krasickiego, Krasińskiego, Kurpiowska, Leśna, Litewska, Lubelska, Lwowska, Łowcza, Łowicka, Mazurska, Myśliwska, Nadarzyńska, Okólna, Olsztyńska, Orląt, Paryska, Piaskowa od nr 18 do końca i od nr 15 do końca, Płocka, Podgórna, Praska, Prosta, Przystankowa, Radomska, Robotnicza, Siedlecka, Sieradzka, Słoneczna, Suwalska, Szczęsna, Tarnowska, Tkacka, Toruńska, Tylna, Warmińska, Warszawska, Wiejska, Wieluńska, Wileńska, Wioślarska, Włocławska, Zacisze
Ilość mandatów: 5

Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 3

Poniżej prezentujemy listę zarejestrowanych kandydatów na radnych do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki w okręgu 2: Bałtycka nr 36 i od nr 40 do końca, Bankowa, Bulwar Sobieskiego, Chlewińska, Floriańska, Graniczna, Korfantego, Kraszewskiego, Lawendowa, Łączna, Mała, Mokra, Narutowicza, Nowy Grodzisk, Ogrodowa, Okrzei, Ordona, Przemysłowa, Przeskok, Rolna, Różana, Rumiankowa, Rzeczna, Storczykowa, Szeroka, Szwedzka, Śląska, Średnia, Świeża, Teodory, Zachodnia, Zajęcza, Ziemiańska, Bałtycka od nr 1 do nr 39 (bez nr 36), Borówkowa, Brzoskwiniowa, Cyraneczki, Czapli, Czereśniowa, Dereniowa, Fabryczna, Garbarska, Głogowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kresowa, Malinowa, Morelowa, Polna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Słonecznikowa, Spiska, Wiśniowa, Żurawia, Żytnia, Aleja Piłsudskiego, Hynka, Konspiracji, Kowalska, Krótka, Limanowskiego, 11 Listopada, 1 Maja, Obrońców Getta, Plac Wolności, Plac Króla Zygmunta Starego, Składowa, Strażacka, 17 Stycznia, Szpakowskiego, Tokarzewskiego, Zondka, Żwirki i Wigury, Bociania, Chełmońskiego, Cicha, Fałata, Fredry, Grottgera, Grunwaldzka, Kościelna, Kossaka, Makowskiego, Malczewskiego, Nadrzeczna, Sadowa, Wólczyńska, Żyrardowska Cieszyńska, Chrzanowska, Gliniana, Langiewicza, Mariańska, Matejki, Mostowa, Niecała, Nieduża (daw. Cieszyńska), Niska, Plantowa, Poniatowskiego, Pusta, Rokiciańska, Rozkoszna, Rybna, Rybitwy, Sielska, Skarbka, Słowackiego, Spadowa, Szwoleżerów, Transportowa, Traugutta, Towarowa, Ułańska, Wesoła, Wierzbowa, Willowa, Wygodna, Zielona, Zielony Rynek, Żeromskiego, Żulińskiego, Żydowska
Ilość mandatów: 5

Kandydaci do Rady Gminy Grodzisk Mazowiecki - Okręg 2