O przyszłości i przeszłości Willi Radogoszcz

Zachęcamy do obejrzenia klipu przygotowanego przez zespół Willi Radogoszcz, przypominającego ostanie 5 lat działalności. Mamy jednocześnie dobre wiadomości. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Grodziska i radnych, Willa Radogoszcz najprawdopodobniej pozostanie w dużej mierze taka, jaką ją wszyscy pamiętamy!

Zapraszamy do obejrzenia klipu video. Zobaczymy tam plakaty z wydarzeń, które wielu czytelników pamięta z naszych relacji.

Mamy też bardzo dobre wiadomości. Niedawno na naszych łamach pisaliśmy o planach zmiany przeznaczenia Willi Radogoszcz. Z informacji jakie posiadamy wynika, że dzięki tym informacjom, oraz zaangażowaniu wielu naszych czytelników i radnych - plany te uległy znacznym zmianom. Wiele z działań podejmowanych przez zespół Willi Radogoszcz, pozostanie tak jak do tej pory. Niezmieniona będzie też ekspozycja dotycząca historii miasta. Dodatkowo w godzinach popołudniowych Willa zostanie przeznaczona na zajęcia dla młodzieży.

Przy niezrozumiałej dla nas sytuacji związanej ze zmianą przeznaczenia Willi, bardzo ucieszył nas odzew społeczny po opublikowanym w Obiektywnej artykułu, który doprowadził do wypracowania rozsądnego rozwiązania satysfakcjonującego wielu mieszkańców Grodziska. Warto też docenić postawę władz gminy, które pomimo konkretnych planów potrafiły wsłuchać się w głos mieszkańców i je zrewidować. Patrząc po okolicznych gminach nie jest to takie oczywiste.

Polub nas na Facebook