19 października, równo za miesiąc, po 5 latach od ostatniej bardzo udanej wizyty w grodziskim Centrum Kultury wystąpi ERIC MOORE!

Serdecznie zapraszamy na klinikę z legendarnym, amerykańskim perkusistą 19.10 o g.20.00 w Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki. Eric Moore, obecny perkusista popularnego włoskiego wokalisty Erosa Ramazzotti pojawi się w Grodzisku na jedynym takim pokazie perkusyjnym w Polsce!

Eric Moore grę na perkusji rozpoczął w wieku 4 lat udzielając się muzycznie w kościołach i grając muzykę gospel. Na codzień Eric występuje z włoskim piosenkarzem i autorem piosenek Erosem Ramazzotti oraz kalifornijską formacją SUICIDAL TENDENCIES - OFFICIAL wykonującą muzykę określaną jako hardcore punk i crossover thrash. Jest zdobywcą wielu prestiżowych, muzycznych nagród wśród których można wymienić Guitar Center Drum Off Champion w 2003 roku.

Eric Moore w trakcie swojej kariery współpracował między innymi z legendarną grupą (zdobywca nagrody Grammy) Sly & The Family Stone, oraz ikoną muzyki r'n'b Bobbym Brownem. Jest także cenionym nauczycielem gry na perkusji z wielką bazą fanów na całym świecie będąc jednym z najpopularniejszych i najaktywniejszych muzyków na Instagramie i Facebooku.

W 2014 roku wydał ciepło przyjętę przez fanów edukacyjne DVD "The experience". Od tej pory Eric jest w trasie z programem swoich klinik i warsztatów wspieranych przez Drum Workshop Inc. (DW Drums).

Jest endorserem takich marek jak DW, Zildjian, Aquarian Drumheads.