Sala Widowiskowa Zespołu "Mazowsze"

Koncert z okazji święta zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”. W tym roku zapraszamy publiczność na niepowtarzalny koncert walentynkowy z gościnnym udziałem zespołu De Mono. Wydarzenie to jest intersującą propozycją zarówno dla fanów „Mazowsza”, jak również dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów De Mono granych w polskich rozgłośniach radiowych nieprzerwanie od przeszło 30 lat. De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim niezapomniane ballady i wielkie hity takie jak „Póki na to czas”, "Kochać inaczej" „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami”.

W czasie koncertu usłyszymy utwory w aranżacji na orkiestrę symfoniczną, które znalazły się na płycie „De Mono Symfonicznie”. Album została pozytywnie przyjęty zarówno przez fanów charakterystycznego głosu Andrzeja Krzywego jak również tych, którzy cenią ciekawe orkiestrowe aranżacje polskich przebojów. 

Program koncertu można podzielić na trzy części. Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono solo oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce” a nasz Gość wykona wspólnie z Zes