#KierunekCPK. Rusza nowa wakacyjna inicjatywa dla mieszkańców

Już w najbliższą sobotę w Baranowie odbędzie się pierwszy seans filmowy w ramach cyklu wydarzeń Kino Letnie #KierunekCPK. Plenerowe pokazy filmów dla dzieci i dorosłych odbywać się będą w lipcowe i sierpniowe soboty. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Letni wieczór, wygodne leżaki, smaczny poczęstunek i dobry film – takie atrakcje czekają na mieszkańców Gminy Baranów już w sobotę 3 lipca. Pierwszy pokaz odbędzie się przy Filii Biblioteki Publicznej w Kaskach (ul. Królewska 44). Tydzień później, w sobotę 10 lipca, kino plenerowe zagości w Teresinie przy alei 20-lecia 5A.

Pokazy dla dzieci startują o godz. 17:00, a dla dorosłych o 19:00. W najbliższą sobotę najmłodsi będą mogli zobaczyć „Minionki”, a starsi film „O Północy w Paryżu”. Natomiast 10 lipca w Teresinie odbędą się seanse „Jak wytresować smoka?” (dzieci) i „Boska Florence” (dorośli).

Pokazy filmowe to część akcji „Kino Letnie #KierunekCPK”, którą spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje dla mieszkańców. W lipcu i sierpniu zaplanowane są weekendowe pokazy dla widzów w każdym wieku.

Wakacje to idealny czas na odpoczynek na świeżym powietrzu. Dostrzegając to – stwarzamy okazję do spotkań w gronie rodziny, sąsiadów czy znajomych. Zachęcamy wszystkich do udziału we wspólnych seansach filmowych w plenerze. Mamy nadzieję, że mieszkańcy pozytywnie odpowiedzą na nasze zaproszenie i będzie to krok w budowaniu dobrej relacji, w nieco mniej oficjalnej atmosferze – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK.

Filmy w plenerze to nie wszystko. Dla uczestników Kina Letniego #KierunekCPK spółka przewidziała także m.in. darmowy popcorn, watę cukrową, lody naturalne i napoje. Podczas wybranych edycji Kina Letniego #KierunekCPK uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami spółki Centralny Port Komunikacyjny i zadania pytań na temat inwestycji.

O kolejnych seansach w ramach Kina Letniego #KierunekCPK będziemy informować na bieżąco.

Polub nas na Facebook