Ustalenie i zatrzymanie 2 młodych mężczyzn, podejrzanych o dokonywanie włamań do domów, to efekt ostatnich wzmożonych działań grodziskich kryminalnych. 17-latek i 19-latek usłyszeli po 3 zarzuty dotyczące tych przestępstw na terenie baranowskiej gminy. Decyzją prokuratora Krzysztof B. i Łukasz O. zostali objęci policyjnymi dozorami.

Wnikliwa praca grodziskich kryminalnych na terenie baranowskiej gminy, gdzie w ostatnim czasie doszło do kilku włamań do nowobudowanych domów, po raz kolejny dała pozytywny efekt. Policjanci ustalili, że o dokonywanie tych przestępstw podejrzani są dwaj młodzi mężczyźni. Natychmiast pojechali do miejsc zamieszkania 17-latka i 19-latka i zatrzymali ich.

Wykonane do tej pory czynności funkcjonariuszy potwierdziły, że obaj zatrzymani mogli wspólnie dokonać trzech tego typu przestępstw na terenie gminy Baranów. Krzysztof B. i Łukasz O. usłyszeli po 3 zarzuty karne. Decyzją prokuratora obaj zostali objęci policyjnymi dozorami.  Dokonane przez nich przestępstwa zagrożone są karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook