Fetting Festiwal z twórczością Wojciecha Młynarskiego

Już za tydzień, 11 listopada, V jubileuszowa edycja Fetting Festiwal. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Róbmy Swoje" - piosenki Wojciecha Młynarskiego.

Artystycznym bohaterem tegorocznej edycji Festiwalu będzie jeden z najwspanialszych autorów tekstów piosenek i wierszy, twórca gatunku określanego jako śpiewany felieton, Wojciech Młynarski, mistrz słowa i wspaniały komentator życia codziennego.

Nie bez kozery bohaterem tegorocznej edycji został właśnie Wojciech Młynarski. Dziś, kiedy w odwrocie znajduje się kultura wypowiedzi, a wulgaryzacja języka ojczystego, zarówno pisanego jak i mówionego, osiąga niespotykane rozmiary, chcemy w ten sposób uhonorować wkład Wojciecha Młynarskiego w upowszechnianie kultury języka ojczystego, jego różnorodności i barwności, a także życiowej mądrości i uniwerslizmu jego tekstów.

Miło nam również poinformować Państwa, że ambasadorem Fetting Festiwal został znany i popularny aktor Pan Marek Kaliszuk, który wraz z zespołem wystąpi z własnym recitalem podczas koncertu konkursowego.

Wszystkim dotychczasowym edycjom Fetting Festiwal towarzyszyliśmy z aparatem fotograficznym. Zachęcam do przypomnienia wyjątkowych, pozytywnych emocji, które towarzyszyły festiwalowi w poprzednich latach:

Polub nas na Facebook