BAYERancki mały konkurs literacki KULTura na FULL

Zachęcamy do udziału w BAYERanckim małym konkursie literackim KULTura na FULL, czyli kultura wciąż dostępna!

Dajcie upust swoim emocjom oraz fantazjom i zwerbalizujcie je! Wykorzystajcie spędzany w domu czas na pisanie, bo na pewno ktoś TO przeczyta, zwłaszcza jury. Zapisane słowo przetrwa COVID!

Gminny Ośrodek Kultury OKEJ w Brwinowie ogłasza mały konkurs literacki na krótkie formy – aforyzm, przysłowie, limeryk lub erotyk, skoro siedzimy w domach i leżymy w łóżkach, może być bardzo interesujący – z zachowaniem dystansu społecznego, wszelkich zabezpieczeń, z wykorzystaniem internetu 😊

Tematyka dowolna, choć oscylująca wokół tematu głównego, czyli KULTURY WCIĄŻ i NIEUSTAJĄCO DOSTĘPNEJ. Nadesłane prace oceniane będą pod kątem stylu, języka i jego poprawności, innowacyjności i kreatywności, użycia poetyckich środków wyrazu, warsztatu pisarskiego.
Przewidziane „KULTowe” nagrody! Wśród nich płyty polskiego zespołu rockowego, który może jeszcze niektórzy pamiętają. Podpisy/autografy członków Zespołu będą możliwe do zdobycia podczas ich wizyty w Brwinowie.

Prace konkursowe ślijcie na adres onlajn@ok.brwinow.pl. Czekamy do… 13 grudnia. Regulamin dostępny jest pod adresem: https://ok.brwinow.pl/Kultura/Informacje

 

Polub nas na Facebook