W sobotę 28 października, mimo wyjątkowo jesiennej pogody, na starcie naszej gry terenowej fantasy stawiło się 81 śmiałków gotowych uratować ludzkość.

Waleczni obrońcy mieli do pokonania aż 5 konkurencji, a za każdą zdobywali Kamienie Mocy. Łucznictwo, Tajemnica Ognia, zagadki Czarodziejek czy walka z orkami, to niektóre wyzwania, jakie stały przed uczestnikami. Dodatkowo, w czeluściach parku kręciły się różne kreatury, chcące przeszkodzić im w zwycięstwie! Ostatecznie dobro zwyciężyło. Połączyliśmy zebrane Kamienie, dzięki którym otworzyliśmy portal  między światami i wysłaliśmy złych tam, gdzie ich miejsce!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wolontariuszkom i wolontariuszom za udział i pomoc. Jesteście wyjątkowo odważni, a przede wszystkim odporni na zimno i deszcz, którego mieliśmy pod dostatkiem.

Kolejna gra terenowa już 11 listopada. Szczegółów szukajcie w wydarzeniach na naszym FB: https://www.facebook.com/FundacjaSofijka


Gra terenowa fantasy odbyła się w ramach konkursu Działaj Lokalnie  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, pod patronatem Burmistrza Grodzisk Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego i Wójta Gminy Żabia Wola Piotra Rybki.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Fantastyka... na żywo