MODUS - Praca

MODUS Ogólnopolska Agencja Wsparcia Sprzedaży z 25-letnim stażem na rynku dla Klienta MAZOP GROUP S.A, specjalizującego się w produkcji opakowań poszukujemy pracowników na stanowiska:

OPERATOR SKŁADARKO-SKLEJARKI
OPERATOR AUTOMATU SZTANCUJĄCEGO
OPERATOR DRUKARKI FLEKSOGRAFICZNEJ

Miejsce pracy: Brwinów (pow. pruszkowski)

Opis stanowiska - obsługa maszyn w zależności od stanowiska:

  • Składarko-sklejarka, automat sztancujący – praca przy maszynach do produkcji opakowań, kontrola jakości produktowych opakowań, koordynowanie zespołu przy maszynie, mile widziane uprawnienia UDT.
  • drukarka fleksograficzna - przygotowywanie fotopolimerów, opracowywanie projektów, nadzór nad bieżącą eksploatacją, usuwanie awarii, bieżąca konserwacja, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i serwisowej.

Wymagania - doświadczenie w pracy z wymienionymi maszynami w zależności od stanowiska, umiejętność czytania rysunku technicznego i korzystania z narzędzi pomiarowych, znajomość obsługi komputera, zręczność manualna, dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie, punktualność, praca w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowę o pracę, opiekę medyczną, kartę multisport, konkurencyjne wynagrodzenie i premię za wydajność, przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje należy przesyłać na adres: kadry@modus.waw.pl w tytule: nazwa stanowiska.

Polub nas na Facebook