Weź udział w warsztatach ilustratorskich

Fundacja Sofijka rozpoczyna prace nad wydaniem kolejnej książki o wybitnych Polkach i Polakach. Do udziału w tworzeniu tej książki zapraszamy rysującą młodzież powyżej 11 roku życia. W ramach przygotowań zapraszamy na warsztaty ilustratorskie, które odbędą się 9 grudnia w Brwinowskim Pałacu Kultury w godzinach 10:00-13:00.

W najnowszej książce, której premierę planujemy na koniec 2024 roku, znajdzie się co najmniej 30 postaci. Książki te zostaną podarowane twórcom i wysłane do bibliotek z całej Polski.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz: https://tiny.pl/ck8p7. Przy zapisie prosimy o wybór postaci, która byłaby zilustrowana. Decyzję potwierdzimy mailowo.

WARSZTATY ILUSTRATORSKIE prowadzone będą w formie 3-godzinnych zajęć pod okiem trenerek z Fundacji Sofijka i graficzki/ilustratorki Anny Żaczek-Siwczuk. Zapewniamy napoje i drobny poczęstunek.

Projekt "Wybitne Polki, Wielcy Polacy - znani i zapomniani" sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@sofijka.pl lub telefonicznego pod numerem 604 060 980.

Polub nas na Facebook