Zapraszamy na spektakl "Walizki z Różnych Stron Świata" w wykonaniu Teatru Lalek Marka Żyły. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym przez Krzysztofa Rymuzę Starostę Pruszkowskiego.

Walizki z Różnych Stron Świata

Spektakl pełen walizek, a walizki pełne lalek, bajek, historii i opowieści – z różnych krajów, czasów i miejsc (nawet takich, które w ogóle nie istnieją!) Pojawiają się bardzo różne lalki a historie są raz śmieszne innym razem trochę straszne! Spektakl nie ma końca, gdyż nowe historie w nowych walizkach pojawiają się cały czas!

Aktualnie można spotkać się z: Najsmaczniejszą walizką – a w niej aromatyczna historia z Krainy Sera, Walizką pełną krasnoludków – historia o krasnoludku, który nauczył się latać. Tajemnicza walizka, w której mieści się chyba z tysiąc historii, ale lubi ona płatać figle… Walizka z czasów jaskiniowców – z jedynym na świecie… a niech to będzie niespodzianką! Kolejne walizki już w przygotowaniu!

Przedstawienie adresowane do widzów od trzeciego roku życia.

Po spektaklu – część edukacyjna: warsztaty dotyczące konstrukcji i animacji lalek biorących udział w spektaklu. Zgłaszające się dzieci biorą praktyczny udział w prowadzonych przez aktora warsztatach.

Miejsce: Scena Letnia dla Dzieci im. Jadwigi Warnkówny wzniesiona na targowisku miejskim w Brwinowie,  przy ul. Armii Krajowej 10.

Data wydarzenia: 7 sierpnia 2022 roku, godz. 17:00.

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: