Zastosowaniem dozoru zakończyły się działania grodziskich policjantów wobec 44-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie kilkadziesiąt porcji amfetaminy i marihuany. Jeszcze więcej narkotyków funkcjonariusze znaleźli w jego domu. Łącznie zabezpieczyli ponad 113 gramów nielegalnych substancji, które nie trafią już na rynek. Karany wcześniej za podobne przestępstwa Piotr Ł. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Grodziscy kryminalni, pełniący służbę na terenie Milanówka zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie pasażera jednego z samochodów. Natychmiast postanowili sprawdzić znanego im mężczyznę, karanego wcześniej za przestępstwa narkotykowe. W ubraniu 44-latka szybko znaleźli kilkadziesiąt gotowych do sprzedaży zawiniątek z amfetaminą i kilkanaście z marihuaną. Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany.

Jak zawsze w takich sytuacjach, policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Podczas dokładnego przeszukania jego domu znaleźli kolejne narkotyki  i wagę laboratoryjną do ich porcjowania, które również zostały zabezpieczone. Po zważeniu okazało się, że zatrzymany posiadał łącznie ponad 113 gramów nielegalnych substancji.

Zebrane do tej pory materiały pozwoliły na przedstawienie Piotrowi Ł. zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Mężczyzna karany wcześniej za podobne przestępstwa będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Polub nas na Facebook