W dniach 12-14 grudnia w okolicach dworca PKP i WKD Radońska będą rozdawane ankiety na temat uruchomienia bezpłatnej komunikacji autobusowej do centrum miasta.

Remont linii kolejowej PKP i uruchomienie bezpośredniego połączenia kolejowego z Warszawy do Grodziska Mazowieckiego spowodował znaczne zwiększenie liczby samochodów w centrum miasta. W celu zmniejszenia uciążliwości w dotarciu do pracy i poruszaniu się po mieście urząd chce uruchomić bezpłatną komunikację autobusową.

Zachęcam Państwa do wypełnienia ankiety, która pozwoli na uruchomienie najbardziej dogodnych połączeń z dworcem PKP i stacją WKD. Wdrożenie tego rozwiązania planowane na początek przyszłego roku po uprzednim bardzo szczegółowym przeanalizowaniu potrzeb w tym zakresie. Ankiety będzie można zwrócić do ankieterów na dworcu i peronach w godzinach 6.00-9.00 oraz 16.00-19.00 od wtorku do czwartku lub wrzucić do oznakowanych urn. Skan wypełnionej ankiety można przesłać również drogą mailową na adres: leszek.szczepaniak@grodzisk.pl.

Do pobrania: Ankieta ( 296.21 kB )

Polub nas na Facebook