Dzień Sąsiada na sportowo!

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Biblioteka Publiczna zapraszają mieszkańców Gminy Grodzisk Mazowiecki na VIII edycję imprezy DZIEŃ SĄSIADA, która odbędzie się w niedzielę, 30 września, na grodziskiej hali sportowej, przy ul. Westala 3.

W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Dzień Sąsiada na sportowo”.

Część oficjalna rozpocznie się na hali o godzinie 14.00, ale już od 10.00 zapraszamy fanów piłki nożnej na boisko sportowe za halą, gdzie będzie można kibicować rozgrywkom w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Dla najlepszego piłkarz turnieju przewidziana jest dodatkowa nagroda Statuetka Prezesa Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dekorację zwycięzców przy akompaniamencie Grodziskiej Orkiestry Dętej przewidujemy na godzinę 15.30.

O 14.00 na hali rozpoczną się zabawy animacyjne i warsztaty sportowe dla dzieci, między innymi szermierka, karate oraz tenis stołowy. Na dorosłych uczestników będzie czekało stoisko z masażami regenerującymi. Przewidziane są także konkursy z cennymi nagrodami i smaczny poczęstunek.

O 15.00 zapraszamy na patio Szkoły Podstawowej Nr 2, tam uczniowie Szkoły uświetnią imprezę koncertem muzycznym.

Gościem specjalnym tegorocznego Dnia Sąsiada będzie Marcin Łopucki – mistrz świata w kulturystyce klasycznej, promotor zdrowego stylu życia.

Od godziny 16.30 czeka uczestników duża dawka dobrego humoru, a to za sprawą Kabaretu Łowcy.B.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Wstęp bezpłatny!

Polub nas na Facebook