Nowy budynek Ratusza w Grodzisku Mazowieckim bierze udział w 26. edycji konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Zachęcamy wszystkich do głosowania na ten obiekt. Głosować można co 24 h.

Głosowanie:
Jak to zrobić? Nic prostszego:

  1. Wystarczy kliknąć w link: http://modernizacja.nazwa.pl/pl/voting/850b5281-0f71-465c-927e-e385b1bf30e8/1/objects/3e1ed56a-9fc3-4552-adf7-881831bea5a2/view
  2. Kliknąć „Zagłosuj” następnie „Zagłosuj na ten obiekt”
  3. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować
  4. Gotowe! Twój głos został oddany
  5. Głosowanie trwa do 20 maja 2022 r. godzina 12.00
  6. Głosowanie jest bezpłatne
  7. Codziennie możecie oddać 1 głos raz na 24 h z jednego adresu IP w danym województwie.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Grodzisku Mazowieckim otwarto pierwszy budynek Ratusza. Projekt autorstwa biura LUB-COM Sp z o.o., wykonała firma Zab-Bud Sp. z o.o. Za kwotę 18,9mln powstała nowa siedziba Urzędu Miasta wraz z wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu otaczającego budynek.

Cechą wyróżniającą konstrukcję budynku jest półkolisty kształt, okalający urokliwą, secesyjną willę "Niespodzianka", usytuowaną w bezpośrednim sąsiedztwie. Nowoczesna konstrukcja fasady szklanej Ratusza stanowi powierzchnię odbicia dla zabytkowej willi. Budynek jest przeszklony niemal w całości - zarówno na zewnątrz, jak i w środku, przeziernymi ściankami działowymi. Ratusz spełnia najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne, jest przeznaczony jest do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Wyposażony w panele fotowoltaiczne i solary jest przestronny, transparentny i zasilany w sposób przyjazny środowisku.

Charakterystycznymi elementami zwracającymi uwagę mieszkańców są oświetlenie fasady szklanej oraz zegar z herbem Grodziska Mazowieckiego umieszczony w żelbetowej części elewacji.

Ratusz jest przykładem udanego łączenia nowoczesnych standardów architektonicznych z zabytkową architekturą zlokalizowaną w bliskim sąsiedztwie.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Głosujmy na grodziski ratusz