Już w sobotę otwarcie bloków wielorodzinnych w Grodzisku

Rodziny, które przeprowadzą się do nowowybudowanych bloków wielorodzinnych przy ul. Traugutta 8A i 8B już nie mogą doczekać się tego momentu. Uroczyste otwarcie bloków już w najbliższą sobotę, 12 listopada o godz. 10.00. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu i poznaniu bliżej przyszłych mieszkańców.

Na kanale YouTube i na Facebooku gminy Grodzisk Maz, opublikowano historię pierwszej rodziny, która już wkrótce przeprowadzi się do nowych bloków. Zachęcamy do obejrzenia

 

 

Wybudowane dwa budynki mieszkalne są wolnostojące, niepodpiwniczone, czterokondygnacyjne i znajdują się przy ul. Traugutta na nieruchomości stanowiącej własność gminy. Obszar zajmuje powierzchnię 2,671 m2. W blokach znajdują się 64 lokale socjalne o powierzchni od 32,5 m2 do 49,6 m2 jedno- i dwupokojowe. Inwestycja współfinansowana jest w ramach Wsparcia Budownictwa Socjalnego z Funduszu Dopłat.

W imieniu Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, Rady Miejskiej oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej raz jeszcze serdecznie Państwa zapraszamy na uroczyste otwarcie bloków wielorodzinnych przy ul. Traugutta 8A i 8B, które odbędzie się 12 listopada o godz. 10.00.

Polub nas na Facebook