Kabaret HRABI i Czesław Jakubiec w Grodzisku Maz.

26 września br. w Grodziskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret HRABI i Czesław Jakubiec w w programie "ARIACI". Zapraszamy!

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat.
Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można…mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

KABARET HRABI to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

CZESŁAW JAKUBIEC to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Zapraszamy więc 26 września do grodziskiego Centrum Kultury na godzinę 17:00 lub 20:00. Bilety w cenach od 90-120 zł dostępne są na stronach

 

Polub nas na Facebook