Na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki trwają prace modernizacyjne ulic przy użyciu destruktu asfaltowego.

W zeszłym tygodniu zakończyło się modernizowanie ulicy Żydowskiej, w ramach którego ułożono destrukt i dokonano podwójnego powierzchniowego utrwalenia. W ostatnim czasie zrobiono drogę łączącą Kraśniczą Wolę z Jaktorowem (droga na Rozłogi) oraz drogę w Izdebnie Nowym.

Aktualnie trwają roboty w Adamowiźnie na ulicach: Skowronkowej, Wilczej, Rysiej i Dzikiej. Pozostało do ułożenia ok. 200 mb. destruktu, usypanie poboczy na całym odcinku i w miarę warunków atmosferycznych podwójne utrwalenie. Od 21 listopada rozpoczęto korytowanie i podbudowę drogi w Adamowie (droga do wakeparku) – planowany termin zakończenia inwestycji to 3-4 grudnia. Trwają prace na ulicy Okopowej (Odrano Wola/Kałęczyn). W Kłudnie Nowym realizowana jest droga dojazdowa do posesji 1-6. Zakończenie robót mających na celu połączenie drogi w strefie przemysłowej z węzłem autostradowym w Natolinie nastąpi do końca 2016 roku. W mieście w tej chwili kończone są także prace modernizacyjne ulicy Bartniaka (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. 1 Maja) oraz na ulicy 1 Maja (na odcinku od ul. Kilińskiego do ul. Bartniaka).

Do lipca 2017 roku zrobione zostaną następujące ulice: Pułaskiego i Okólna w Grodzisku Mazowieckim, Księżycowa, Wylotowa, Mleczna i Gruntowa w Kozerkach, Figowa, Chabrowa i Oliwkowa w Opypach, Szoslanda w Adamowiźnie, Środkowa w Kadach, Przesmyk w Kałęczynie, Aleja Sadowa (od ul. Dębowej do Owczarni) w Książenicach oraz droga w Żukowie.

Polub nas na Facebook