Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące posłużenia się kartami innej osoby w placówkach handlowych. Wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243 lub osobisty w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19.

Grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca o nieautoryzowanych wypłatach z jego karty w kilku placówkach handlowych na terenie miasta. Nieustalony dotąd sprawca 15.12.2018r. zrobił w ten sposób zakupy na około 200 złotych. Wizerunek osób, które prawdopodobnie miały związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu w jednym ze sklepów.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę i kobietę, których wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

Polub nas na Facebook