Miłym akcentem rozpoczęła się w dniu 19 grudnia 2012 r. XXIX sesja Rady Miejskiej w Grodzisku. Firma Fresh Logistics, należąca do grupy RABEN, przekazała jednemu z grodzikich uczniów laptopa.

Jak informował burmistrz, w tym roku grupa RABEN została wyróżniona na gali Ernst&Young jako najlepszy przedsiębiorca. Z tej okazji władze jednej ze spółek postanowiły ufundować wysokiej klasy laptop dla jednego z grodziskich uczniów. W celu wytypowania odpowiedniej osoby zwrócili się z prośbą do grodziskiego urzędu. Firmie zależało na znalezieniu ucznia z niezbyt zamożnej rodziny, aby komputer mógł rzeczywiście umożliwić mu rozwój.

Pracownicy grodziskiego magistratu wytypowali Antka Rydzewskiego. Antek jest jednym z sześciorga dzieci państwa Rydzewskich i uczniem I klasy Gimnazjum przy ulicy Zondka.

Antek odebrał laptopa w obecności swojej mamy i najmłodszej siostry z rąk Tomasza Polańskiego, managera Fresh Logistics. Burmistrz i przewodnicząca Rady, Joanna Wróblewska, życzyli by komputer posłużył mu do zdobywania nowej wiedzy.

Polub nas na Facebook