Lodowisko w Grodzisku Mazowieckim już za dwa tygodnie!

Na początku grudnia miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli korzystać ze sztucznego lodowiska, które powstanie jak co roku przed Centrum Kultury. To jedna z ulubionych form aktywności w zimowe dni. W poprzednich latach z grodziskiego lodowiska skorzystało rocznie średnio ok. 20 000 osób.

Na tafli lodowiska będą odbywać się zajęcia z wychowania fizycznego, indywidualne lekcje jazdy na łyżwach. Ponadto firma obsługująca lodowisko zapowiada organizację imprez kulturalno-rozrywkowych, w czasie których uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczać łyżwy.

Uczniowie mieszkający na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mających siedzibę na terenie gminy będą mogli korzystać z lodowiska nieodpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Lodowisko będzie bezpłatne także dla uczestników półkolonii organizowanych na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki w czasie ferii zimowych w godzinach 8:00-15:00. W weekendy i święta oraz w dni powszednie po godz. 16:00 wstęp na lodowisko będzie płatny.

Montaż lodowiska o wymiarach 20 m x 40 m rozpocznie się już w najbliższy piątek. Sezon lodowiska zakończy się w marcu przyszłego roku.

Polub nas na Facebook