Zwycięstwo uczniów z Grodziska w konkursie „Lubię łyżwy”

Jest nam niezwykle miło poinformować, że zwycięzcą konkursu Lubię Łyżwy została klasa VI b ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim! Na konkurs składały się dwa zadania: zaprojektowanie logo Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Szybkim 2018 i nagranie klipu promującego ideę fair play.

Obok grodziskich uczniów wyróżnienie otrzymali

  • uczniowie klas VII i VIII Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej w Tarnobrzegu;
  • uczniowie klas Va, VII, VIIa Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu;

Dodatkowe wyróżnienie przyznane zostało uczniom Szkoły Podstawowej nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim oraz zawodnikom Integracyjnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Tomaszowie Mazowieckim.

„Lubię łyżwy” to konkurs kreatywny, dla uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. Zwycięskie logo zostanie oficjalnym logotypem Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Szybkim 2018. Konkurs poprzez swoją interdyscyplinarność ma na celu promowanie wśród uczniów zarówno aktywności sportowej jak i artystycznej, służy propagowaniu łyżwiarstwa szybkiego i upowszechnianiu idei fair play wśród dzieci i młodzieży.

Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd zwycięskiej klasy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale w dniach 21-23.12.2018, pobyt na Mistrzostwach Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, warsztaty jazdy na łyżwach, które poprowadzi Luiza Złotkowska w trakcie trwania imprezy oraz warsztaty lekkoatletyczne wraz z Joanną Jóźwik. Zwycięzcy zasiądą też na trybunach podczas Mistrzostw Polski w Łyżwiarstwie Szybkim, które odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim 22 grudnia 2018 r.

Polub nas na Facebook