Już wkrótce szwedzka sieć restauracji MAX Premium Burgers otworzy kolejną restaurację w Polsce – tym razem jako lokalizację MAX wybrał Grodzisk Mazowiecki. Wielkie otwarcie już 1 marca, a na pierwszych 50 gości czeka niespodzianka w postaci kart podarunkowych.

MAX Premium Burgers przy ulicy Królewskiej 54D w Grodzisku Mazowieckim to 22. restauracja w Polsce. Lokalizacja została wybrana nieprzypadkowo – droga wojewódzka nr 719 zapewnia świetną komunikację z pozostałymi częściami miasta oraz okolicznymi miejscowościami i aglomeracją warszawską. Sąsiedztwo dużych punktów handlowych ma również zagwarantować swobodę ruchu pieszego. Nowo wybudowana restauracja dysponuje 70 miejscami siedzącymi wewnątrz i niemal 50 na zewnątrz oraz 27 miejscami parkingowymi.

Co nas czeka w dniu otwarcia?

Drzwi dla pierwszych gości otworzą się 1 marca o godzinie 10:00. Będzie to świetna okazja do spróbowania klasycznego menu MAX, a także sezonowych nowości, które sieć wprowadziła do menu z początkiem roku. Korean BBQ, Grand Chicken Parmesan, czy Classic 68 to propozycja dla miłośników opcji zarówno mięsnych jak i wege.

Warto też dodać, że dla pierwszych 50 gości MAX przygotował specjalne vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania podczas kolejnych wizyt w restauracji. Dodatkowo, ze względu na obecność Drive Thru w restauracji, goście będą mogli otrzymać naklejkę na szybę samochodową Drive Thru Club, która upoważnia do 10% zniżki przy zamówieniach z samochodu.

- Niezmiernie cieszymy się z tego, że jesteśmy obecni w Grodzisku Mazowieckim! To dla nas niezwykle ekscytujące, że poszerzamy swoją działalność i że mieszkańcy Grodziska będą mieli możliwość spróbowania naszej oferty. Wiemy, że entuzjaści naszych burgerów często korzystają z restauracji w aglomeracji warszawskiej – teraz będą mieli swojego MAXa niedaleko domu – mówi Jerzy Jakubiak, Head of Development w Polsce.

Pół wieku historii szwedzkich burgerów

MAX to firma ze Szwecji, która z pasją i zaangażowaniem tworzy burgery od ponad 50 lat. W swoim ojczystym kraju nie ma sobie równych – goście nieustannie odwiedzają niemal 150 obecnych tam restauracji. MAX dostępny jest także dla mieszkańców Danii, Norwegii, a od ponad 5 lat także Polski. Mimo ciągłego rozwoju i otwierania nowych restauracji firma pozostaje biznesem rodzinnym. Synowie założycieli sieci są obecnie właścicielami i zarządzającymi MAX Premium Burgers i skupiają się na ciągłym postępie i popularyzacji marki. Wciąż jednak wierni są wartościom, jakie przyświecały założycielom od 1968 r.

Smak i jakość – oto MAX Premium Burgers

Firma chce przede wszystkim oferować swoim gościom najlepsze jakościowo burgery, które zachwycają smakiem. Jednocześnie MAX działa w sposób zrównoważony, dostrzegając potrzeby środowiska i będąc społecznie odpowiedzialną siecią. Wraz z proekologicznymi inicjatywami i lokalnymi akcjami środowiskowymi, równie istotnym filarem, na którym opiera się firma, jest najwyższa jakość i smak serwowanych posiłków. To pozwala sieci serwować gościom najpyszniejsze burgery, działając pozytywnie na rzecz społeczeństwa i planety.

MAX jako pierwsza sieć restauracji na świecie wprowadziła oznaczenia pozycji w menu wartością CO2 emitowanego do atmosfery. Dzięki temu goście mogą podejmować świadome wybory podczas składania zamówienia. Sieć restauracji podchodzi do kwestii ekologicznych niezwykle sumiennie, bowiem swoimi działaniami marka stara się rekompensować swoją działalność środowisku. Starania MAX doceniło ONZ, wyróżniając firmę za pierwsze na świecie menu pozytywne dla klimatu.

Burgery dla każdego!

Zróżnicowany dobór świeżych składników pozwolił na stworzenie wyjątkowego menu
pełnego klasycznych opcji, ale również sezonowych nowości, inspirowanych np. azjatyckimi lub włoskimi smakami. W MAX Premium Burgers dostępnych jest też wiele propozycji wegetariańskich, wegańskich, czy bezglutenowych. Niemal każdego burgera można skomponować samodzielnie, wymieniając rodzaj bułki, mięsa lub dodatków. Wszystko po to, by stworzyć posiłek, który będzie MAXymalnie odpowiadał potrzebom i gustom gości!

Wszystkich opcji z menu będzie można spróbować już 1 marca w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Królewskiej 54D. Na otwarcie MAX Premium Burgers zaprasza wszystkich tych, którzy znają i doceniają ich smaki, ale również tych, którzy dopiero rozpoczną ich odkrywanie!

materiał zewnętrzny

Polub nas na Facebook


To może Cię zainteresować: