W dniu 15.01.2017 w trakcie służby patrolowej strażnicy miejscy w Grodzisku Mazowieckim najechali na zdarzenie na ulicy Okulickiego przy zbiegu z ulicą Lutinaną, gdzie samochód osobowy VW Passat uderzył przejeżdżając przejście dla pieszych w latarnię uliczną znajdującą się na chodniku łamiąc ją.

Na miejscu zastano kierowcę pojazdu VW Passat, który oświadczył, że zjechał z swojego pasa ruchu ponieważ  inny pojazd jadący za nim uderzył w tył jego samochodu. Samochód wyrzuciło z pasa na pas przeciwległy w wyniku czego przecinając pas wyłączony z ruchu oraz przejście dla pieszych zjechał na chodnik uderzając w latarnię. Pojazd zatrzymał się na latarni ulicznej na chodniku ulicy Okulickiego.

Całe zdarzenie wyglądało dość dramatycznie. Na szczęście na przejściu dla pieszych oraz chodniku nie było ludzi. Było bardzo blisko tragedii. Na ulicach jest ślizgo i należy kierować się zasadą ograniczonego zaufania. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przybycia patrolu policji oraz służb energetycznych.

Polub nas na Facebook