Opracowują strategię dla gminy

Grodzisk Mazowiecki przygotowuje „Strategię rozwoju gminy Grodzisk Mazowiecki do roku 2030”. Istotnym elementem tego dokumentu są aktualnie zbierane opinie mieszkańców.

-„Strategia rozwoju gminy Grodzisk Mazowiecki do roku 2030” to dokument, który ma wyznaczać w jakich kierunkach powinna się rozwijać gmina. – zachęca do wypełnienia ankiety burmistrz Grodziska Tomasz Krupski. - Ankieta, którą do Państwa kieruję jest istotnym elementem prac związanych z opracowaniem strategii rozwoju gminy Grodzisk Mazowiecki do roku 2030. Umożliwi ona poznanie Państwa poglądów i opinii w najważniejszych dla rozwoju gminy Grodzisk Mazowiecki sprawach. Jest bardzo ważne, aby jak najwięcej mieszkańców gminy wypełniło ankietę. Tylko wtedy bowiem będziemy mogli uznać nasze badanie za w pełni wartościowe – dodaje Burmistrz.

W ankiecie możemy odpowiedzieć na pytania dotyczące różnych ważnych aspektów życia w Grodzisku Mazowieckim, oraz usług świadczonych przez samorząd. W pytaniach otwartych mamy szanse wyrazić m.in. nasze zdanie dotyczące zalet i wad mieszkania w Grodzisku Mazowieckim, oraz opisać co warto poprawić w naszej lokalnej społeczności.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety pod adresem:
https://forms.gle/1Pa1oUta7ejuhu4y9

 

Polub nas na Facebook