Pierwsza Dama RP odwiedziła Szkołę w Książenicach

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska odwiedziła Szkołę w Książenicach w Grodzisku Mazowieckim. Wizyta związana była z II edycją Konkursu dla samorządów „Dobry Klimat dla Rodziny” o Nagrodę Pary Prezydenckiej, którego Grodzisk Mazowiecki został laureatem.

Pierwsza Dama przybyła do Książenic we wtorek 9 grudnia br. - Ta wizyta to historyczne wydarzenie dla tej miejscowości i jej mieszkańców - tak witał Panią Annę Komorowską Burmistrz Grzegorz Benedykciński. Joanna Krupska, prezes Związku Dużych Rodzin 3 Plus, podziękowała Małżonce Prezydenta za odwiedziny oraz wsparcie dla dużych rodzin.

W czasie krótkiej wizyty Pierwsza Dama zwiedziła szkołę, spotkała się z dziećmi w czasie zajęć oraz warsztatów, rodzicami oraz przedsiębiorcami wspierającymi Kartę Dużych Rodzin. Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska obejrzała też jasełka na wesoło przygotowane przez uczniów z klas II-IV.

Pani Prezydentowa zaznaczyła, że jej wizyta w Grodzisku Mazowieckim to zasługa tutejszej polityki prorodzinnej oraz dobrego klimatu dla rodziny. Jednocześnie zapewniła, że jest pod wrażeniem Szkoły w Książenicach, nauczycieli, rodziców oraz zdolnych dzieci.

Na koniec wizyty Pani Prezydentowa otrzymała symboliczny upominek oraz kwiaty.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Pierwsza Dama RP odwiedziła Szkołę w Książenicach