W sobotę (24.10) w Strefie Ruchu Książenice odbył się turniej piłkarki im. Władysława Żmudy. Wielkie sportowe emocje towarzyszyły nam przez cały dzień.

W ostatni weekend na hali sportowej spotkało się 8 drużyn, które wyraziły chęć walki o puchary i przygotowane przez organizatorów nagrody. Po ciężkich bojach na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Kwestia Iloma, a zaraz za nimi na podium znaleźli się zawodnicy Wolnych Strzelców.  Trzecie miejsce należało natomiast do drużyny MPR Shadow Fighters.

Podczas turnieju przyznano również 4 nagrody specjalne. Najlepszym strzelcem został Vladyslav Zhuratsev z drużyny MPR Shadow Fighters, najlepszym bramkarzem Oleksandr Zadorozhyi z drużyny Wolni Strzelcy, najlepszym zawodnikiem Tomasz Konecki z drużyny Kwestia Iloma, a graczem fair-play Marcin Wojciechowski z drużyny WGM Squad.

Projekt, dofinansowany przez Ministerstwo Sportu, zrealizowany został przez Fundację Akademia Sportu Strefa Ruchu Książenice. Turniej odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Piłkarskie emocje w Strefie Ruchu