Jak może zakończyć się pozostawienie swojej karty płatniczej przekonała się ostatnio klientka jednego z grodziskich sklepów. Inna kobieta wykorzystała okazję i używała jej karty podczas zakupów. W ten sposób właścicielka straciła ponad 600 złotych. Grodziscy policjanci ustalili i zatrzymali 42–latkę podejrzaną o kradzież. Marzena W. przyznała się do przestępstwa, a o jej dalszym losie zdecyduje prokurator.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego ze sklepów w mieście, gdzie miało dojść do kradzieży pieniędzy z karty płatniczej. Po kontroli monitoringu placówki, funkcjonariusze potwierdzili, że pokrzywdzona po dokonaniu zakupów pozostawiła przy kasie swoją kartę. Ustalili również osobę, która ją zabrała. 42-latka została szybko zatrzymana.

Podczas dalszych czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że kobieta w ciągu dwóch dni płaciła skradzioną kartą za zakupy w różnych placówkach handlowych. Właścicielka straciła w ten sposób ponad  600 złotych. Marzena W. usłyszała zarzut kradzieży karty i spowodowania strat na koncie właścicielki. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa. O jej dalszym losie zdecyduje teraz prokurator. Kradzież zagrożona jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook