Korzystając z pięknej pogody, w miniony długi majowy weekend, grodziska Poczekalnia PKP i Biblioteka Gminna zaprosiły zarówno młodych jak i starszych miłośników książek i muzyki do Parku Skarbków, na pierwsze plenerowe Targi Moli Książkowych i Płytowych. Targom towarzyszyło wiele atrakcji.

Jak zawsze nie zawiedli sprzedawcy, oferując wiele ciekawych i nieraz unikalnych książek i płyt, w bardzo atrakcyjnych cenach. Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje.

Od godziny 11 animatorzy z Centrum Animacji poprowadzli warsztaty bańkarskie, po których aktorzy teatru Strefy Aktywnego Seniora, czytali najmłodszym wiersze Juliana Tuwima. Nie dziwi więc fakt, że targi przyciągnęły do Parku Skarbków całe rodziny i to nie tylko po to by podziwiać urok grodziskiego parku. Starsi mieli okazję powiększyć zbiory, a dzieci zabawić się i posłuchać wierszy swojego ulubionego poety.

Warto też wspomnieć o nieocenionej roli grodziskich gimnazjalistów, którzy w swoim wolnym czasie wspomogli organizatorów.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Plenerowe Targi Moli