W dniu dzisiejszym grodziski Ekopatrol zabrał 4 szczeniaki porzucone w worku !!!!! w lesie w Opypach, przy ulicy Szyszkowej. Ich stan na pierwszy rzut oka - określamy jako dobry. Szczeniaki mają ok. 3 miesięcy, są bardzo towarzyskie i łagodne. Obecnie szczenięta zostały przekazane do lecznicy dla zwierząt pod opiekę weterynarza, aby przeszły badania i niezbędne szczepienia.

W dniu dzisiejszym pod opieką Ekopatrolu znalazły się 4 szczeniaki. Niestety ktoś w nieludzki sposób wyrzucił je w lesie w Opypach w zawiązanym worku !!!!!

Na szczęście dla zwierząt nie przebywały w nim długo bo ich stan jest dobry. Jednak gdyby ich nie znaleziono pozostawiono je na pastwę losu i śmierć w męczarniach.

Szczenięta mają ok. 3 miesięcy. Na widok ludzi są radosne i przyjazne. Po badaniu u lekarza weterynarii będziemy wraz z Strażą Zwierząt szukać dla nich nowego domu.

Osoby dobrej woli zainteresowane ich adopcją prosimy o kontakt ze Strażą Miejską w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu 022 7555431  lub bezpośrednio z Stowarzyszeniem Straż Zwierząt pod numerem 694711973.

fot: Facebook Grodziska Straż Zwierząt - aktualne zdjęcia suczek już zadbanych i bezpiecznych ale wciąż szukających domu...

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Porzucone szczeniaki w zawiązanym worku w lesie w Opypach