Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego grodziskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży złotych łańcuszków w jednym z lombardów. Wizerunek mężczyzny podejrzanego o to przestępstwo zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciu osobę, proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243 lub osobisty w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19.

4 grudnia b.r  po godzinie 16.00 w jednym z lombardów w Grodzisku Maz.  doszło do kradzieży. Nieustalony dotąd sprawca zabrał gablotę ze złotymi  łańcuszkami i wybiegł z nią ze sklepu. Wizerunek sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu w placówce.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42 260 lub 22 60 42 243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

Polub nas na Facebook