fot. Materiały organizatorów

W minioną sobotę europoseł Ryszard Czarnecki odwiedził Grodzisk Mazowiecki. Wizyta była okazją do zainicjowania zbierania podpisów pod listami kandydatów do Parlamentu Europejskiego w Powiecie Grodziskim, oraz spotkania się z sympatykami i członkami PiS. Na koniec dnia wręczył też medale siatkarzom UKS Sparta za zdobycie Mistrzostwa III Ligi Siatkówki Mężczyzn

Tego dnia po godzinie 14 przy pomniku J. Chełmońskiego odbyło się spotkanie z Posłem do Parlamentu Europejskiego Ryszardem Czarneckim, podczas którego zainaugurowana została akcja zbierania podpisów pod listami kandydatów do europarlamentu. Nieco później w pobliskiej kawiarni Orient X-press odbyło się spotkanie dla sympatyków, samorządowców i działaczy Prawa i Sprawiedliwości z Baranowa, Grodziska Mazowieckiego, Jaktorowa, Milanówka, Podkowy Leśnej i  Żabiej Woli.

Ten aktywny dzień europoseł zakończył meczem III Ligi Siatkówki Mężczyzn UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS MDK Warszawa, gdzie jako Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej wręczył grodziskiej drużynie medale za zdobycie Mistrzostwa III Ligi.

Kampania przed wyborami do Parlamentu Europejskiego powoli się rozkręca także w naszym powiecie. Postaramy się informować naszych czytelników o wszystkich wydarzeniach z nią związanych w naszej okolicy.

 

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Ryszard Czarnecki odwiedził Grodzisk Maz.