Udało się! Dzięki zaangażowaniu internautów z naszej okolicy udało się zebrać środki na operację ratującą życie 16 letniej mieszkanki Grodziska Mazowieckiego.

Nie wiemy nawet jak opisać to, co działo się na zbiórce Natalki w ostatnich dniach, szczególnie dzisiaj - prawdziwe szaleństwo! Tak wiele serc poruszyła historia tej dzielnej dziewczyny, że teraz nie może się nie udać.

Jeszcze niedawno baliśmy się, czy zdążymy z operacją. Dzisiaj już wiemu - operacja się odbędzie! Mamy 100%!
Czekamy na ustalenie terminu i mocno trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło dobrze. Nie ustawajmy w modlitwach, bo ten najważniejszy etap - operacja wycięcia guza mózgu - jeszcze przed Natalką.
Na prośbę rodziców i Pomagaczy zostawiamy zbiórkę otwartą do środy. Nadwyżka środków będzie zabezpieczeniem na wypadek niespodziewanych powikłań oraz pooperacyjnej rehabilitacji.
Wierzymy, że Natalka wróci do zdrowia - nie może być inaczej!
Dziękujemy Wam całego serca w imieniu własnym, rodziny Natalki oraz jej samej. Jesteście niesamowici!
– czytamy na stronie zbiórki na rzecz Natalii

Za wsparcie podziękował też Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Mazowieckiego - Szanowni Państwo, po raz kolejny pokazaliśmy, że w Grodzisku Mazowieckim jest wielki potencjał i mieszka tu mnóstwo ludzi dobrej woli. Jestem absolutnie wzruszony, bo dzięki Państwa wsparciu udało nam się zebrać całą sumę pieniędzy, by pokryć koszty operacji Natalki! Dziękuję naszym mieszkańcom, jak i wszystkim wspaniałym ludziom spoza naszej gminy. Natalce życzę siły i szybkiego powrotu do zdrowia. Głęboko wierzę, że operacja przebiegnie pomyślnie! Jeszcze raz, z całego serca, dziękuję Państwu za okazane serce!

Natalii życzymy dużo zdrowia!

Polub nas na Facebook