W środę samochód ciężarowy Tir przy manewrze cofania przed tunelem od strony Wólki Grodziskiej uszkodził betonowy słup znajdujący się na chodniku ulicy Bałtyckiej niedaleko przejścia dla pieszych. Na szczęście pieszym uczestnikom ruchu nic się nie stało. Straż Miejska przybyła na miejsce zaraz po fakcie który zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Zabezpieczono miejsce zdarzenia do czasu przybycia załogi policji.

W środowe popołudnie zblokował się ruch na ulicy Bałtyckiej przed tunelem od strony Wólki Grodziskiej. Przyczyną tamowania ruchu było zauważenie przez kierowcę Tira przeszkody w postaci bramownicy i ograniczników wysokości czyli tunelu pod torami PKP. Kierowca w celu nawrócenia przy manewrze cofania zdjął betonowy słup telekomunikacji znajdujący się na chodniku .

Straż Miejska zabezpieczyła miejsce zdarzenia do czasu przybicia załogi Policji, która rozliczyła kierowcę. Na szczęście nikomu nic się nie stało zwłaszcza pieszym przechodzącym w tym rejonie. W dniu wczorajszym powalony słup zabrano i zainstalowano nowy czym stan sprzed zdarzenia został przywrócony.

Polub nas na Facebook