Grodziscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, podejrzewanych o kradzież samochodu. Auto po kilku dniach od zgłoszenia zostało znalezione w stawie. Przemysław Ch. i Michał Ch. usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. 20-latek dodatkowo odpowie za uszkodzenie pojazdu poprzez podtopienie. Policjanci przewidują kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Ostatniego dnia października w grodziskiej komendzie została zgłoszona kradzież ciężarowej kia z parkingu na terenie miasta. Po kilku dniach, podczas prowadzonych przez policjantów działań w tej sprawie, pojazd został znaleziony w jednym z okolicznych stawów. Funkcjonariusze natychmiast zebrali wszystkie możliwe ślady i dalej poszukiwali sprawców zarówno kradzieży z włamaniem, jak i podtopienia auta.

Kilka dni temu policjanci ustalili osoby, które mogły brać udział w tych przestępstwach. Natychmiast pojechali pod ustalone adresy podejrzewanych mężczyzn. 20-latek i 19-latek zostali zatrzymani i przesłuchani. Po zgromadzeniu materiałów Przemysław Ch. i Michał Ch. usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do auta. 20-latek dodatkowo odpowie za uszkodzenie pojazdu poprzez podtopienie go w stawie. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci nie wykluczają zatrzymań innych podejrzewanych osób.
Polub nas na Facebook