Z początkiem sierpnia zamknięta została ulica Piaskowa na odcinku pomiędzy torami WKD a ul. Na laski. Wymieniana była bardzo już zużyta i dziurawa nawierzchnia, odwodnienie drogi i długo przez mieszkańców wyczekiwane chodniki. Wczoraj ulica została otwarta dla kierowców, co znacznie ułatwi życie zmotoryzowanym mieszkańcom Grodziska.

Wakacje jak co roku z powodu remontów dla wielu kierowców są bardzo trudnym okresem. Podobnie było w tym roku. Przedłużający się remont przepustu w ul Sienkiewicza, remont drogi w Opypach, oraz tytułowy remont ul. Piaskowej sprawił olbrzymie problemy kierowcom południowej części Grodziska, którzy pozbawieni dróg alternatywnych stali w korkach w centrum miasta.

Na szczęście z nastaniem nowego roku szkolnego koszmar wielu kierowców zmniejszył się wczoraj i zgodnie z zapowiedziami otwarta została remontowana ul. Piaskowa, która wielu kierowcom pozwala na ominięcie zakorkowanej ul. Królewskiej i Sienkiewicza. Z niecierpliwością czekamy na koniec pozostałych remontów.

Polub nas na Facebook