Uroczystość osiemnastu szczęśliwych par małżeńskich

Dostojne, grodziskie pary z długoletnim stażem małżeńskim świętowały jubileusze: 50 oraz 60-lecia pożycia.

To dla nich niezwykle wzruszająca chwila. Uroczystość 22 października rozpoczęła Msza Święta w ich intencji w kościele pod wezwaniem Świętej Anny.  -Gratuluję Wam pięknej miłości, macie siebie, rodziny, dzieci, wnuczęta - mówił ksiądz Rafał Pęksa życząc wszystkim wiele pomyślności i zdrowia na kolejne wspólne lata.

Później już odbyła się druga część spotkania w Centrum Kultury podczas której wręczone zostały medale prezydenckie. -Drodzy Państwo to szczęście, że jesteście razem, bo nie ma chyba gorszej rzeczy od samotności. Bardzo Wam dziękujemy za Wasze życie, za to co robicie dla Gminy, dla Miasta.

Dziękujemy za Wasze dzieci, rodziny. Z całego serca gratuluję i cieszę się z Waszej tutaj obecności - mówił Grzegorz Benedykciński Burmistrz Grodziska Mazowieckiego.

- Te wspólne lata minęły jak sen. Życzę byście kolejne przeżyli w zdrowiu, radości, miłości - dodała Joanna Wróblewska Przewodnicząca Rady Miejskiej. Medale Dostojnym Parom wręczali Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, Joanna Wróblewska Przewodnicząca Rady Miejskiej, Maria Grabowska zastępca Burmistrza Miasta, Starosta Marek Wieżbicki ale także pracownicy rausza, którzy przygotowali tę piękną uroczystość: Panie Agnieszka Bielanowska i Marzena Lewandowicz.

Tego dnia świętowali: Wacława i Stefan Zgórzak, Regina i Marian Adamczyk, Anna i Zdzisław Boguta, Bogumiła i Jerzy Durka, Danuta i Stefan Godlewscy, Teresa i Kazimierz Górscy, Teresa i Jerzy Jałgos,Stanisława i Henryk Kiliszek, Eugeniusz i Wanda Kołota, Marianna i Franciszek Lenart, Danuta i Józef Masłowscy, Barbara i Stanisław Nowak, Alina i Zdzisław Popczyk, Zofia i Ireneusz Pruszkowscy, Marianna i Ludwik Skalscy, Stanisława i Józef Sroczyk, Stefania i Franciszek Trupiszewscy, Barbara i Stanisław Trześniowscy.

Polub nas na Facebook