Jak co roku, pierwsze maleństwo urodzone w 2023 roku otrzyma w prezencie od gminy Grodzisk Mazowiecki wózek. Zachęcamy rodziców do zgłaszania dzieci, które urodzą się tuż po Nowym Roku. Nie jest istotne, w którym szpitalu przyjdzie na świat dziecko, ważne jest by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim. To nie jedyne wsaprcie dla nowo narodzonych mieszkanców Grodziska.

Noworoczny prezent to wózek wielofunkcyjny 3 w 1. Otrzymanie wózka nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat w pierwszych dniach stycznia 2023 roku.

Zachęcamy do przesyłąnia zgłoszeń do 13 stycznia 2023 roku pod numerem telefonu (22) 755 55 34 wew. 102 lub 22 463 46 17 – Wydział Promocji UM Grodzisk Mazowiecki.

To nie jedyna forma wsparcia dla modych rodziców. Cały rok trwa akcja „Grodziska wyprawka dla maluszka”. Dla każdego noworodka zamieszkałego w gminie Grodzisk Mazowiecki, bez względu na to w jakim mieście się urodził, mamy grodziską wyprawkę.

Rodzice maluchów zgłaszając się do Wydziału Promocji (ul. T. Kościuszki 12a) otrzymają: body niemowlęce, kocyk, śliniaczek, skarpetki oraz torbę z herbem Grodziska Mazowieckiego. Wyjątkowo w roku obchodzonego jubileuszu 500-lecia miasta na wyprawce widnieje jubileuszowe logo.

Warunkiem otrzymania wyprawki jest okazanie Karty Mieszkańca Grodziska Mazowieckiego jednego z rodziców oraz aktu urodzenia dziecka.

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: W trosce o nowych mieszkańców


To może Cię zainteresować: