Grodziscy kryminalni ustalili i zatrzymali 2 mężczyzn, podejrzanych o kradzież z włamaniem do firmy, w której wcześniej pracowali. W miejscach zamieszkania 27-latka i 33-latka policjanci zabezpieczyli część skradzionych rzeczy. Bartłomiej R. i Rafał C. usłyszeli zarzuty karne, za które grozi im nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

Intensywne działania grodziskich policjantów po zgłoszeniu włamania do firmy w żabiowolskiej gminnie doprowadziły do ustalenia osób podejrzanych o ten czyn. Wczoraj rano kryminalni na terenie sąsiedniego powiatu zatrzymali 2 mężczyzn. Po przeszukaniu ich miejsc zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli różne elektronarzędzia. Niektóre z nich  znajdowały się w zawiadomieniu właściciela firmy.

Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że 27-latek i 33-latek w przeszłości pracowali w okradzionym zakładzie. Bartłomiej R. i Rafał C. usłyszeli zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem i spowodowania strat w wysokości ponad 6 tysięcy złotych. Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia tego przestępstwa. Teraz grozi im nawet po 10 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook