Wpadł na miejscu kradzieży

W ręce grodziskich policjantów wpadł 26-latek, podejrzany o kradzież w placówce handlowej. Wyjście mężczyzny ze sklepu z torbą pełną czekolad i kaw udaremnili pracownicy, którzy zgłosili również groźby pod swoim adresem. Piotr P. usłyszał już 3 zarzuty karne. Odpowie także za spożycie na miejscu alkoholu zabranego ze sklepowej półki.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednego z punktów handlowych w mieście, gdzie pracownicy mieli ujawnić złodzieja. Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który miał przy sobie torbę z kawami. Z relacji pracowników wynikało, że 26-latek po nieudanej próbie ucieczki z zabranym z półek towarem, wyrzucił z torby czekolady i kawy i groził im pozbawieniem życia i pobiciem. Na koniec zabrał z półki butelkę wódki i wypił ją na miejscu.

Piotr P. został zatrzymany, a pracownicy złożyli zawiadomienia o popełnionych przez niego przestępstwach. Policjanci zabezpieczyli również monitoring potwierdzający zachowanie mężczyzny w sklepie. 26-latek usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży towaru o wartości około 550 złotych i kierowania wobec 2 osób gróźb karalnych. Mężczyzna odpowie również za kradzież alkoholu, który spożył po ujęciu.

Polub nas na Facebook