Straż Miejska z Grodziska Mazowieckiego na zaproszenie dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim po raz pierwszy brała czynny udział w akcji promującej prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Od godzin przedpołudniowych Hala Sportowa przy, ul. Westfala, przy Szkole Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim zamieniła się w miejsce akcji ratujących życie ludzkie. Funkcjonariusze Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim dbali o prawidłowe wykonywanie przez uczniów ze szkół miasta i gminy Grodzisk Mazowiecki przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej wykonywanej jednocześnie na kilkunastu fantomach jednocześnie. Ponad dwustu uczniów wykazało się olbrzymią determinacją w działaniu  i znajomością ratowania życia ludzkiego.

W tym roku czynnie do akcji włączyli się także funkcjonariusze Straży Miejskiej z Grodziska Mazowieckiego. Dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom i uczniom za zaproszenie na imprezę. Wspólnie pokazaliśmy całej Europie jak Grodzisk Mazowiecki ratuje !!!

Polub nas na Facebook
Zobacz galerię: Wspólnie pokazaliśmy całej Europie jak Grodzisk Mazowiecki ratuje!