Grodziscy policjanci ustalili kto może być sprawcą kradzieży pieniędzy z terenu budowy i zatrzymali wytypowanego 49-latka. Mężczyzna odpowie za kradzież ponad 4 tysięcy złotych, które zginęły z kurtki, zostawionej w jednym z pomieszczeń nowobudowanego domu. Karany wcześniej Witold S. usłyszał kolejny zarzut karny w warunkach recydywy. Za kradzież grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Ze złożonego  w grodziskiej komendzie zawiadomienia wynikało, że właściciel nowobudowanego domu stracił ponad 4 tysiące złotych, które zostawił w kieszeni kurtki, gdy pracował na dachu budynku. Po wielu czynnościach wykonanych w tej sprawie grodziscy kryminalni wpadli na trop osoby, która mogła dokonać tego przestępstwa. Wytypowany 49-latek został zatrzymany.

Zebrane przez funkcjonariuszy materiały pozwoliły na przedstawienie Witoldowi S. zarzutu kradzieży pieniędzy. Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa i odpowie w warunkach recydywy. Za kradzież kodeks karny przewiduje nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Polub nas na Facebook